O nama

TOMKET high performance je značka pneumatik pro řidiče požadující co nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou pneumatiky. Pro řidiče, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi bezpečím a výkonem pneumatiky. Pro řidiče, kterým nejde v první řadě o zvučné jméno na bočnici pneu, ale spolehlivý výkon v reálném, každodenním provozu.

Za značkou TOMKET stojí český lídr v prodeji pneumatik, e-shop Nejlevnější PNEU společně se svými technologickými a výrobními partnery v Evropě a Asii.

Za spokojené řidiče

„Spokojený a věrný zákazník, to je meta, o kterou v Nejlevnějším PNEU usilujeme od samého začátku. Většina řidičů chce velmi dobrou kvalitu a zároveň řeší cenu. Ne každý potřebuje nebo si může dovolit prémiové značky. Proto jsme v posledních letech společně s našimi technologickými a výrobními partnery pracovali na vývoji nové značky pneumatik, u které zákazník nebude platit za slavnou historii, za předimenzovaný marketing nebo za obchodní logistiku. Díky spojení moderních technologií, ekonomické výroby a distribučních možností našeho e-shopu jsme dokázaly všechny vnější náklady stlačit na minimum. A teď z toho těží naši zákazníci. Věřím, že s TOMKETy budou spokojeni.”

Radek Grill, majitel obchodu Nejlevnější PNEU

Modely pneumatik TOMKET

Pro jaro a léto 2017 je pro řidiče připravena hned trojici letních pneumatik:
Tomket ECO která je ideální kombinací kvality a ceny, Tomket SPORT pro řidiče vyznávající dynamickou jízdu a Tomket VAN pro lehká užitková vozidla.

Modely letních pneumatik TOMKET nyní pokrývají většinu rozměrů běžných na evropských silnicích. Portfolio rozměrů se bude ovšem i nadále rozšiřovat tak, aby mohl TOMKETy na svém voze vyzkoušet opravdu téměř každý řidič.

V zimní sezoně 2017/2018 se značka TOMKET může pochlubit nově vyvinutými zimními pneumatikami SNOWROAD 3, SNOWROAD PRO 3, určenými pro osobní automobily, SNOWROAD VAN 3 pro lehké nákladní vozy a dodávky
a pneumatikami pro offroad a 4×4 SNOWROAD SUV 3.